Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy hívják az ilyen fajta...

Hogy hívják az ilyen fajta medálokat, vagy miből vannak ezek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon tetszenek nekem ezek újabban, Eldorádóban (bolt) láttam is hasonlót, de nem teljesen volt az igazi, amit keresek, de nem tudom sajnos a nevét, hogy kimondottan mi ez. Medál, de hát, ha bemegyek egy boltba és mondom, hogy medált keresek, akkor elém rak minden ezüst, arany medált, ez pedig egyik se. :D


Ezekre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]


Maneki neko-sat (cicásat) szeretnék leginkább, azért linkeltem abból többet. :)


2010. okt. 13. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kámea. Régebben női fej meg más klasszikus minta volt, kagyló, vagy féldrágakő, most már sztem műanyag is van, kitűző és medál is, így kell kérni és akkor az ékszer-, bizsuboltban tudniuk kell.
2010. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. okt. 13. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
a cica nem csokibol van? :D
2010. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csokiból van, de annyira érdekes az anyaga. :D Elvileg vmi kő ez, amiből régen is faragtak ilyen fali képeket, amik kidomborodtak. :)
2010. okt. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!