Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktatok hétköznap nyakláncot...

Szoktatok hétköznap nyakláncot hordani?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy vegyek-e nyakláncot. Eddig csak fülbevalót hordtam, viszont most szeretném egészen rövidre levágatni a hajam. És így jobban látszódna a nyakam és egy szép nyaklánc talán ellensúlyozná a rövid haj fiússágát. Ugyanakkor alapvetően teljesen "sima" sportos stílusom van, farmer-póló-tornacipő. Nem tudom ehhez illene-e. A fülbevalóm aranyozott, szóval nyakláncból is az kéne. Viszont szoktam hordani arany színű hajpántokat is, és lehet ez így együtt már sok lenne. Valami egészen vékony láncot szeretnék, kis medállal. Azért rágódom ezen, mert a bizsut nem szeretem, szóval vagy aranyozott ezüstöt vennék, vagy rendes aranyat. Azok meg azért nem olcsók, hogy csak úgy dobáljam rá a pénzt.

Szóval a kérdésem igazából, hogy szerintetek nem sok a fülbevaló-nyaklánc-hajpánt így egyben? Illik egyáltalán nyaklánc egy sima pólóhoz vagy tophoz? Ti hordtok a hétköznapokban?



2023. júl. 8. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak kb. 2 éve szoktam rá, előtte nem hordtam és most se vagyok az az ékszeres típus. Nekem is olyan van, amin te is gondolkodsz, vékony lánc egy kis medállal. Ez szerintem akkor se sok, ha csak farmer, póló meg tornacipő van rajtad. Én le se szoktam venni amúgy, mert számomra borzasztó macerás a csatjával szórakozni és csak felidegesít, ha reggel már percek óta szenvedek vele és akkor sem sikerül. Nekem így egyszerűbb és már teljesen megszoktam, egyáltalán nem zavar.

Az aranyozott ezüst nyaklánc nem olyan drága, mérettől függően 10-15 ezer Ft-ért láttam múltkor is. Esetleg próbálj ki egy ilyen először, ez nem olyan nagy kiadás és utána majd meglátod, hogy mennyire hordod és megérné-e többet kiadni vagy csak venni többet, ha cserélgetnéd.

2023. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En 5 éve mindenegyes nap ugyanazt hordom. Fürdésnel is rajtam van, azelőtt néhanapján hordtam, de ennek hatalmas jelentősége van számomra így sose veszem le.
2023. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem nem sok, en ezüst parti vagyok de fulbevalobol is sok van a fülemben + piercingek, illetve a pandoram és egy kristályos karkötő is mindig van a kezem, és még sose mondta senki hogy sok lenne
2023. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de máskor sem.


Középiskolás koromban hordtam, de ahogy elhagytam őket (vagy tönkrementek) nem vettem újat.

Pár éve kaptam karácsonyra, hiába volt laza úgy éreztem, hogy fojtogat, el is szakadt szerencsére...

2023. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valami vekony, csinos nyaklanc valasztasz akkor teljesen megfelelo lehet.

En az ezustot szeretem, ami eleg sokmindenhez illik, de van egy nyaklancom amit soha nem veszek le es mindenhez elegans.

Ha az aranyat szereted, akkor megeri befektetni egy komolyabb darabba, mivel tartosabb es minosegibb marad az ido mulasaval.

2023. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon feldobja a hétköznapi ruhákat és a hangulatomat is, hogy váltogathatom a nyakláncaimat. Szerintem érdemes venni legalább 1 szép nyakláncot. Bár nekem már rengeteg felhalmozódott, de mindig találok valami olyat amit nem tudok ott hagyni.
2023. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!