Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan öregítsek magamon?

Hogyan öregítsek magamon?

Figyelt kérdés

2 gyerekes anyuka vagyok, akármikor elszabadulok a barátnőimmel péntek este beülni egy pubba vagy elmegyünk egy szórakozóhelyre is, elkérik a személyimet, kislánynak szólítanak. Az tény, hogy anyukám 60 évesen 40nek néz ki, de 28 évesen nem szeretnék 17nek kinézni, akármilyen jól hangzik is. Nem érzem hogy komolyan vennének, olyan fiatalos lesimult kislányos arcom van. Amikor a kisfiaimmal megyek valahova, mindig azt hiszik hogy a tesóim és nem a gyerekeim. A férjem szerint örülnöm kellene. Illetve szerinte nőiesen öltözöm. Ezen kívül nagy mellem meg fenekem van. Egyedül az arcommal van a baj, meg esetleg a magasságommal (157 cm) Egy nagyon kis laza sminket, meg piros rúzst szoktam hordani minden nap.

Mit tudnék tenni, hogy lassan 30 évesen ne kislánynak nézzenek az emberek?


2023. júl. 9. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Én 31 évesen is kislanynak tűnök a kollegaim mellett 😢


Szerintem így direktben nem igazán lehet mit tenni.

2023. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, mért baj az? Ha elkérik a személyit, odaadod. Hol a probléma?
2023. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyen rajtad a jegygyűrűd. Vegyél kosztümruhát.


Amúgy szerintem ez inkább fóbia, mint megoldandó probléma.

2023. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, de a gyerekeimet ne a kistesóimnak nézzék már. ti sem örülnétek ha nem vennének komolyan
2023. júl. 17. 05:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet nem komolyan venni/komolyan venni? Kérsz az eladótól valamit, ő meg odaadja. Ezt hogy lehet komolyan meg nem komolyan? Tegez? Hát azt a 60 évessel is megteszik.
2023. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ez a ‘minden megoldásra van egy probléma’ esete…
2023. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

úgy, hogy nem tisztelnek meg magázással igen, a gyerekeim barátai is kapásból letegeznek.

amikor 30-40-es barátaim és társaságom van, megkérdezik tőlük hogy hogy került ide ez a kislány, így. vagy Köszönnek nekik hogy jó napot, szia. Baromira zavar, égő.

2023. júl. 17. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt pedig neked kell alkalmazkodnod, a mai világban a 80 évestől eltekintve mindenkit tegeznek. A gyerekeid barátai nyilván tudják, hogy te az anyjuk vagy, nem a tesójuk, csak a gyerekek nem tudnak/nem szeretnek magázni. A kislánynak titulálás bók, arra utal, hogy jól nézel ki. A hiba a te szemléletedben van. Kikérheted magadnak, hogy nem vagy kislány és magázzanak, csak egy perc múlva egyedül fogod találni magad, mert fennhéjázó emberrel senkinek nincs kedve kapcsolatot tartani. El kéne gondolkoznod, mért zavar téged az, aminek a nagy többség kifejezetten örülne, a maradékot pedig nem izgatná.
2023. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!