Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudja vki, hogy mik ezek és...

Tudja vki, hogy mik ezek és miért csak most jöttek ki? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Már többször is volt műkörmöm (magamnak csinálom otthon), eddig nem volt semmi baj vele, de már 3alkalommal amikor megcsináltam a körmöt másnapra tele lett kis kiütésekkel az összes ujjam és nagyon viszkettek. Nem tudom, hogy mi lehet ez.
2010. okt. 13. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
van valami speckó neve, de lényegében gomba okozza...lamisil 1X rendbehozza, de azért mutatsd meg orvosnak, mert látatlanban nem lehet megmondani, és lehet, hogy komolyabb...láttam már elég csúnya fertőzést, mert nem műkörmösnél, hanem otthoni "értek én a műkörömhöz, mert nem nehéz" felfogású emberhez ment...
2010. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!