Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LookReveal szempilla vélemények?

LookReveal szempilla vélemények?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szempilláshoz menni, viszont többször belefutottam a LookReveal hirdetéseibe. Egyszerűnek tűnik a használata, nem is olyan vészes az ára, de valahogy hihetetlen számomra, hogy otthon is meg tudom csinálni. Szívesen venném olyanok véleményét, akik már használták, és van tapasztalatuk a témában!

2023. júl. 11. 18:45
 1/6 anonim válasza:
48%
Nekem egyáltalán nem vált be. A ragasztó fekete, és amíg felteszed a pillakat és pislogsz az egész szemed/szempilla olyan lesz és osszeragsztja a szálakat. A felrakása nem egyszerű, és kicsit sem tartós
2023. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meggyőztél, nem fogok venni. Azért kellett volna, hogy hamar gyorsan meg tudjam csinálni magamnak, nem akarok pilláshoz járni már. Akkor marad a spirál! Köszönöm a válaszod!
2023. aug. 19. 08:54
 3/6 Szabinka26 válasza:
100%
Ez a legjobb!!! 10 perc alatt felrakom, de nem úgy ahogy a videó mutatja. A pillát ragasztózom be nem a sajátom. 10 napig is fent maradt, egy doboz egy évig bírta. Még pillás is megjegyezte, hogy milyen szép, nem látszik, hogy mű. Imádom!
nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit régebbi kérdés de nem baj. Én kipróbáltam, nem jött be. És nem azért mert béna vagyok hozzá, mert használtam már műszempillát.

Igazából az alapkoncepció nem rossz, viszont akiknek a leginkább szüksége lenne a műszempillákra, tehát akinek ritkás, gyenge, rövid, annak nem fogják megtartani a saját pillái ezeket. Nemhogy egy hétig, 1-2 napig se fognak fennmaradni.

Én is így jártam. A szemem belső felénél, alig van pillám, hiába ragasztózom be, az a pár szál összeragad, és egy 3 tincses pillát a világért sem fog megtartani.

Szóval ha DIY, akkor maradnék a hagyományos verziónál...

márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált! Ritkás a szempillám, és nekem 1 hétig fent marad. Én egyszer használok egy pillát, nem mosogatom, de még így is megéri. UV szempillám volt, és kiritkult az egész, azért próbáltam ki ezt, mert azt írták , hogy nincs allergiás reakció, ami igaz is, mivel én más ragasztóra allergiás voltam. Sok gyakorlást igényel mert először kb 2 óra volt míg a nem létező szempillámra feltettem. Nagyon le kell tisztítani a szemet és csak a műszempillára rakni ragasztót, a sajátra nem. Nagyon alulról nézve kell építeni. Tényleg nagyon szeretem és már csak 20 perc kell, hogy felrakjam az egészet. Bocsánat, hogy ezt írom de aki nem tudja használni az béna. Türelem és gyakorlás kérdése az egész.
márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mi az az UV szempilla? Még nem hallottam róla?
márc. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!