Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire éri meg mystery...

Mennyire éri meg mystery boxot rendelni PinkPandáról?

Figyelt kérdés

Mostanában minden platformon ezt az oldalt hozza be, és őszintén szólva nagyon szeretem az ilyen titkos dobozos szarságokat:D

És nagyon csábító , hogy 3k- ért egy 13k-s ajándékcsomagot kapsz .

Ez mennyire reális ? És milyen minőségű dolgok szoktak benne lenni?

Illetve aki rendelt mar , mindig eredeti sminkeket adtak ? A notinorol hallottam már rosszakat ..

Vagy ha valaki mostanában rendelt valaki titkos dobozt akkor szívesen meghallgatnám hogy mi volt benne!:)

Köszönöm a segítséget előre is .

Puszi



2023. júl. 8. 02:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyet nem látok, csak olyat, hogy 13-ért kapsz 32 ezer értékű terméket.

Dehogy fizetnék 13 rugót olyan cuccokra, amiből lehet hogy semmi se jó.

2023. júl. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csomagok a raktárban ragadt cuccok kiszórasára vannak.

Csak nekik jó, hogy megszabadulhatnak a termékektől, amik senkinek sem kellenek.

2023. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira, mert valószínűleg a nagy részére semmi szükséged nem lenne és max kipróbálod, aztán csak ott fog állni. Az ilyen boxokba mindig azokat szokták belerakni, amiből túl sok maradt rajtuk, nem veszik eléggé az emberek. Akár azért, mert a termék nem olyan jó, akár azért, mert a színe nem túl népszerű.

Ha megér neked 3000 Ft-ot csak a meglepetéssel járó izgalom, akkor próbáld ki, ha mázlid van lesz is benne legalább 1-2 dolog, ami valóban tetszik, de ne legyenek magasak az elvárásaid.

2023. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ez a marketing kislányokat céloz meg gazdag szülőkkel akiknek nem oszt nem szoroz 10-20 ezer forintokért berendelni egy ilyet, nekik meg tök mindegy mi van benne mert úgy is csak otthon festhetik még magukat.
2023. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Valóban a megmaradt készleteket szórják ki vele. Az ár, pedig, amit odaírnak, ordas kamu, dehogy van az 13 meg 34 meg nemtomhány ezer értékű, kicsivel jön csak ki olcsóban, mintha megvennéd az egyes termékeket, csak így még nem is tudod előre, hogy jó lesznek-e a színek, fogod-e tudni egyáltalán használni.
2023. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát emegér, persze ha nem gond hogyha kiesik az adott összeg. Azt én is gyanítom hogy a megmaradt készleteket szórjákki így.
2023. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, végül megrendeltem .

Majd irok ha kíváncsiak vagytok rà, hogy mi volt benne .:)

Remelem nem csak ilyen szarok lesznek benne, bár már nem annyira remenykedek lol

2023. júl. 9. 01:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi volt benne?


Aki igazán szeret sminkelni, és szokott is!, annak megérheti, pl. én kaptam már így csúcsminőségű palettát, bőrápolási termékeket, és mindent használok.

2023. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Huuu , mist nagyon szuper dolgok voltak benne .:D

Egy revolut paletta ami gyönyörű, egy highliter amit amúgy is szerettem volna venni, illetve kettő gyönyörű ruzs <3

Szóval nekem megérte , de pl barátnőm maszkokat kapott meg arcpermetet..szóval tényleg elég lutri :/

Mármint nyilván az is, hozy neked épp mire van szükséged .

Ha nekem ilyenek kellettek volna , én annak is örültem volna !<3

2023. júl. 13. 03:37
 10/10 anonim válasza:
Akkora parasztvakítás a Pink Panda :) Folyton gagyi és tukmáló (direkt gerilla) reklámokat csinál. Az ilyen boxok raktáron maradt dolgokat tartalmaznak, amiket már nem tudnak eladni. A reklámjaikban persze előadják, mintha full menő cuccokat pakolnának bele (a reklám erejéig). Gazdasági szempontból tiszta hülyeség lenne értékes dolgot beszerzési ár alatt eladni. Nekem nem szimpatikus a "meglepi" csomag, szeretem én eldönteni miért fizetek. Annyira ellenszenves a reklámjuk, csakhát nem tudom kikerülni. Viszont ezzel pont az ellenkezőjét váltják ki belőlem.
jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!