Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen üveg Pandora meg...

Az ilyen üveg Pandora meg Trollbeads gyöngyök miben mások mint a sima párszáz forintosak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van olyan ami pl ezüstből vagy aranyból van, az nyilván azért drága. De ahogy nézem, egy csomó az sima üveg gyöngy, és tizen-huszon ezrekért adják. Szeretnék egyet a nyakláncomra (sima arany, nem ilyen márkás). Most ha bármiben jobb az a darab üveg mint a sima gyöngyös boltokban kapható üveg, akkor megveszem.

[link]

[link]

Én vagyok a hülye, hogy nem értem a különbséget az árban?



2023. júl. 12. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemben sajnos nem tudok neked segíteni. De a Pandora és Swarovski termékeknek gyakorlatilag nincsen másodpiaci értéke. Nem javaslom ilyen ékszerek megvételét, mert nem értékállóak, ugyanakkor elképesztő árakat kérnek érte. Arany, ezüst, fehérarany, ezeknek van másodpiaci értéke, és sokkal egyedibb, nem tömeggyártott termékeket lehet találni egyes ékszerészeknél.
2023. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!