Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg vannak akik nem...

Tényleg vannak akik nem visznek pénzt fodrászhoz/kozmetikushoz/manikűröshöz?

Figyelt kérdés

Mostanában sok panaszkodós/vendéget kifigurázós videókat dob fel nekem a facebook.

A videóban a manikűrös/fodrász előadja hogy a vendég a kezelés végén benyögi hogy jajj most nincs nála pénz.

Majd valamikor megadja.


Ilyen tényleg létezik?

Miért nem hív rendőrt? Nincs rá semmi garancia, hogy valaha is megadja.

Az ilyen csöves vendég meg nem fél, hogy rendőrt hívnak rá, mások előtt megszégyeníti saját magát?


2023. júl. 18. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os nem tudom te milyen dimenzióban élsz de nálam evidens, hogy pénztárca nélkül (amiben a pénzen és bankkártyán kívül az irataim is vannak) ki se lépek a házból.


Egyébként nekem 2 "barátnő" gondolta úgy egyszer, hogy simán eljönnek pénz nélkül, és majd ekkor meg akkor hozzák. Ennek ár 10-12 éve, azóta is hozzák a pénzt... Vannak ilyen rohadt bunkó és pofátlan emberek, akik valamiért úgy gondolják, hogy jogukban áll másokat megkárosítani. Nekik eszébe sem jut, hogy saját magukat szégyenítik meg, ahogy fogalmaztál. Ezt egyáltalán nem gondolják se szégyennek se rossznak.

2023. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, miért vagyok ennyire leszavazva? Miért nem hasznos, miért irreleváns válasz az, hogy van aki megszokta hogy nem hord magával tárcát? Vagy ezzel valakinek a lelkébe gázoltam? Miért? Vagy mi hihetetlen ezen? Vagy mi a fene bajotok van? 😆
2023. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

#11

Másnak meg nem evidens. Nem szeretem azért hurcolni az irataimat hogy aztán sose legyen rá szükség cserébe elhagyjam. A “dolgozós” táskám legmélyére van elsüllyesztve, melóba hordom magammal de máshova nem, nem is volt rá még szükségem eddig.

2023. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

Na, emiatt kell előre fizetni már a legtöbb helyen. Ezek mind luxus számba menő szolgáltatások, nem létkérdés a műköröm meg a dauer.



Egyébként meg ez az otthon hagytam a tárcámat duma már baromira fáradt, én nem veszem be. Ma már kártyával, telefonnal, órával, paypallal, az ispán lovával is lehet fizetni, valamelyik legyen már. Ne nézzük már hülyének egymást. 💀


Ha meg véletlen tényleg ez történt, akkor otthagyod az irataidat, a telódat vagy a haverodat biztosítéknak amíg elmész érte vagy pénzt kivenni.

És utánna hagysz neki borravalót a slendriánságom okozta kellemetlenségre való tekintettel.


Legalábbis én így szoktam, mert nem vagyok paraszt. 🤔

2023. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

#14

Ja, hát ha terminál van a körmösnél, fodrásznál akkor természetesen tudok fizetni. Csak még nem sok helyen láttam hogy lehetne kártyával fizetni. Ha van ilyen akkor szuper és megoldanám, telefon mindig van nálam (ezért nem hordok tárcát)

2023. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15, Mondom, ha nincs terminál, akkor szépen eltalpalsz az első bankautomatához a kártyáddal, és veszel ki pénzt, vagy telón paypallal dobd neki át.

Ezt mindkettőt már 10 éve meg lehetett oldani, ott az app a telefonon 🤷🏼‍♀️

2023. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#16

Nálunk pl nincs atm a környéken, nehezen talpalnék el. (Meg előbb ugye nyilván haza kellene menni a kártyámért)

Paypalom meg nincs


Amúgy nem teljesen értem ezt a flegma hangnemet, én csak egy kérdésre próbáltam válaszolni a valóságnak megfelelően. :D

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

2023. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

"Amúgy nem teljesen értem ezt a flegma hangnemet, én csak egy kérdésre próbáltam válaszolni a valóságnak megfelelően. :D"


Nézd, szerintem kb mindenki rühelli az ilyen ingyenélő hülyepitsákat, akik nem csak lopnak a kisvállalkozóktól, de még van arcuk ideológiát is gyártani hozzá.



Ahogy mondtam, a műköröm nem létszükséglet, nem kenyeret lopsz hogy etesd a gyerekeidet te tetü, hanem egy luxusszolgáltatást. Ráadásul nem is valami multitól, hanem egyéni vállalkozótól, akinek komoly pénzei vannak az alapanyagokban, és ez a kiesés meg fog érződni a keresetén.

Ezt én semmilyen formában nem tartom etikusnak.


Egy tetves appet felrakni a telefonra 3perc, az emberek használják őket minden hülyeségre, ha más mód nincs rá, nem tart dokból ezzel fizetni.


De szerintem nálad a nemakarás a probléma...

2023. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha az egyik tetűzős válasz törölve lett, akkor a másik miért maradhat? :D


Újra leírom: nem csináltam ilyet, csak válaszolni próbáltam relevánsan egy kérdésre. Úgyhogy tetűzd meg tojvalozd az öreganyád térde kalácsát. 🥰

2023. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én se hordok tárcát, sőt kártyát se, de kedden úgy megyek a fodrászhoz, hogy még a melóban veszek le pénzt, és ki tudom fizetni.

Nem evidens, de ha tudom, hogy ott bszhatom az egyenlegét a számlámnak, akkor veszek magamhoz kpt.

2023. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!