Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Esküvőre vendégként ciki...

Esküvőre vendégként ciki lenne bordó rúzsban menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általában nem szoktam sminkelni magam, de hétvégén hivatalos vagyok egy esküvőre, és szívesen kisminkelném magam kicsit. Alapvetően szolid sminket csinálnék, alapozó, szempillaspirál, plusz rúzs lenne csak. Viszont bordó rúzst szeretnék használni, mert az jól áll, jól érzem magam benne, és a ruhámhoz/körmömhöz is tökéletesen passzolna. Szerintetek elfogadható lenne? Tudom, hogy ilyenkor nem illik elvenni a "reflektorfényt" a menyasszonytól, és nem is ez a célom, főleg hogy a sminkem többi része szolid lesz, szinte láthatatlan. Mit gondoltok?


(Huszonéves vagyok én is és a menyasszony is, ha ez számít.)



2023. júl. 27. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szamit, hogy menyasszony vagy, nem a te eskuvod 🤣

Hacsak nem a ruhad is piros, nem fogja elvenni a “reflektorfenyt” a menyasszonyrol.


Ez csak egy ruzs, nem annyira feltuno, mint amekkora feneket keritesz most neki.

2023. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rúzs, nyugodtan használhatod. A ruhád ne legyen fekete, fehér vagy piros.
2023. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okés, köszi az eddigi válaszokat! A ruhám ilyen bordós-lilás színű, nem fehér, fekete, vagy piros.


Első, amúgy félreértettély én nem vagyok menyasszony :)


Második, igen, lehet hogy úgy tűnik, hogy nagy feneket kerítek neki, csak nem szoktam esküvőkre járni, úgyhogy nincs sok tapasztalatom abban, hogy mit illik és mit nem, azért tettem fel a kérdést.

2023. júl. 27. 13:00
 4/6 A kérdező kommentje:
(Bocsi, a vége is az első válaszolónak szólt, nem a másodiknak :D)
2023. júl. 27. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is használhatod. Én egy vékony tusvonalat is húznék a helyedben, egy sötétebb rúzshoz csak szempillaspirál szerintem nagyon kevés.
2023. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan lehet bordó rúzst használni, mert nem fogja ellopni a rivalda fényt a menyasszonyról
2023. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!