Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek még mindig érdemes...

Szerintetek még mindig érdemes figyelembe venni azokat az íratlan sminkelési szabályokat, mint pl. azt, hogy munkahelyre/iskolába/egyetemre nem hordunk piros/lila/bordó erős színű rúzsokat, még akkor sem, ha a színtípusunkhoz nagyon passzol?

Figyelt kérdés

És emiatt természetesnek hat.


Jobb egy hozzánk illő nude/rosewood/ rózsaszín?


2021. aug. 27. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelytől is függ. Egy sima irodába még jó is lehet, de vannak olyan munkakörök, ahol szigorúbb a dresscode vagy épp semmi értelme sminkelni.
2021. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

hát én eddig nem is tudtam ilyen íratlan szabályról. nem is tartottam be, volt olyan hogy gimiben erős rúzst használtam, nem szóltak miatta a tanárok, egyetemen is volt ilyen, ott sem volt semmi ferde nézés e miatt, se munkahelyen.

1 éve végeztem az alapképzésen, szóval semelyik tapasztalatot sem mondanám réginek.

ha tetszik neked ahogy kinézel vele akkor nyugodtan hord bárhova a sötétebb/élénkebb színű rúzsokat.

2021. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem maga a rúzs dönti el, hanem az összkép. Gimiben nekünk ilyesmi tilos volt de egyetemen simán jártam sötét rúzzsal, naponta. Ha nem úgy öltözik fel hozzá az ember, mint egy black metal koncertre, akkor simán vállalható. Dolgozni, konferenciára is felkenem, sima egyszerű egyberuhával soha senkit nem botránkoztatott még meg, egyedül a sötétkék rúzs nálam az ami ilyen koncertes, szabadidős.
2021. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én gimimben kb mindenki elég extrémen nézett ki mert műveszeti volt, szóval a rúzs volt kb a leg light-osabb furcsaság :D


Most egyetemista vagyok, még nem nagyon jártam eddig be, de sztem oda is simán felfogok kenni egy erősebb bordót ha épp ahoz van kedvem.


A lényeg sztem hogy igényesen nézzen ki az ember és azt nem feltétlen eg rúzs fogja eldönteni. Persze nyilván egy munkahely már más, de gondolom ott is vannak helyek ahol kevésbé veszik figyelembe hogy ki milyen rúzst hord.

2021. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!