Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemhez milyen ásvány...

Barna szemhez milyen ásvány illik?

Figyelt kérdés
Szertnék ásvány fülbevalót, de nem vagyok ezós, úgyhogy az ilyen születéskő meg minek milyen hatása van téma nem annyira érdekel. Barna a szemem, azt mi emelné ki? Szintén valami barna kő pl borostyán? Vagy pont hogy kék? Neten nézelődök, úgyhogy felpróbálni nem tudom, ezért örülnék tapasztalatoknak.

2023. júl. 29. 13:17
 1/3 Metionin ***** válasza:
77%
Zöld vagy lila kő, malachit vagy ametiszt jutott elsőre eszembe. Esetleg rózsakvarc.
2023. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna szemem és hajam van, a kék és a lila ásványok ékszerek jól állnak neked is azt javaslom.
2023. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sötétebb zöld a legjobb választás. Nekem is nagyon sötét barna a szemem és jól kiemeli.
2023. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!