Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jövőhéten lesz szalagavatóm...

Jövőhéten lesz szalagavatóm és füstös szemet szeretnék csináltatni rá, nektek tetszik? Vagy nem durva szalcsira? És kb mennyiért csinálják Hajdu-Bihar megyében?

Figyelt kérdés
ötleteket képekkel együtt várok köszii:)
2010. okt. 15. 19:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pontosabban hol laksz Hajdú-bihar megyében?
2010. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Debrecenben pl itt sminkelnek..ebbe beletartozik az arc,szem,száj.....


[link] itt 3500ft

2010. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem van elég időd addig, gyakorolhatsz, és sokkal jobb, ha magadnak csinálod...én is magamat sminkeltem szalagavatóra, és mindneki dícsérte, hogy melyik sminkesnél voltam...aztán tablófotózásra mégis sminkeshez mentem, mondván ő külső szemmel jobban ki tud sminkelni, látja azokat a hibákat, amit én nem...egyetlen kikötésem volt...Ne legyen benne rózsaszín, max a pirosító...erre fekete-rózsaszín szemmel néztem a tükörbe, mikor kész lett...persze arra már nem volt idő, hogy újra csinálja, szal maradt...nagyon jól néztem ki....persze nem jó értelemben..a hajam kék-fekete, a sminkem rózsaszín-fekete, a ruhánk meg pezsgőszín-fekete volt...a ballagásra megint egyedül sminkeltem, és mindenkinek tetszett.

[link]

ez egyáltalán nem durva, és megcsinálni is egyszerű

[link]

2010. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom hányan kritizálják a szalcsi szót de szted ezinkább hajdú-bihari tájszólás mert nem csak a p*csák használják, én is és akár a tanáraim is, mivel rövid...

Az én sminkem 3000 volt és a füstös szemek teljesen megfelelőek szalagavatós sminknek, de nem kell feltétlen feketének lennie, az enyém pl barna volt.

2010. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

Előző vagyok, nekem Debrecenben a Dorostyán szépségszalonban csinálták. Am csak azok kedvéért akik arra gondolnak csinálja magának: nem fog egész este tartani az otthoni smink, aki nálunk bevállalta mind átkozódott miatta, az enyém meg többszörös leizzadás lámpafény buli és minden után is ugyanolyan maradt.

Nekem erről a fotóról mintázta:

[link]

2010. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Felejcsísd el azt,hogy szalcsi okcsi?

puszcsi



XD úristen..

2010. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi utolso elötti ténleg szép:) de nem beszélek ugy de a szalcsi az szalcsi és ne ide gyere kötöszködni:D utolsóó
2010. okt. 21. 22:15
 18/20 anonim ***** válasza:
Bármelyik városban csinál kozmetikus!Jó bulit.Én is bihari vagyok.És én is hívom mindenhogyan, és más is.
2010. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
én debreceni vagyok és üzenem a kötözködő taplóknak h itt SZALCSI-nak hívják a szalagtűzőt és nem csak a p*csák.húzzátok le magatokat a wc-n bunkók!
2010. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
58%
Debreceni vagyok és egyáltalán nem hívjuk így. Az, hogy a ti társaságotokban (ez legyen iskolai közösség a szellemileg alul motivált tanáraitokkal az élen) így nevezitek, az nem azt jelenti, hogy "mi" így hívjuk.. Ne beszélj már több mint 200 ezer ember nevében, mert a ti egyetemi diplomával rendelkező (remélem nyelvtan tanárotok)és jó magatok 17-18-19 évesen így nevezitek. Nincs baj azzal, hogy így hívjátok, de nyugodtan beszélj csak a saját nevedben. Sajnálom, ha megbántottam valakit, de Mi így nem beszélünk...(hogy ne legyen off hajrá a füstös szemhez!)
2011. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!