Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Engednétek a barátnődnek!?

Engednétek a barátnődnek!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 25 éves vagyok a barátnőm, 20 lesz most decemberbe. Műkörmösként dolgozik lassan 2 éve. De a valamelyik nap meg kérdezte, hogy nem-e "gyakorolhat" rajtam el kezdtem nevetni mert én ezt viccnek gondoltam főleg hogy lassan 2 éve ebben a szakmában dolgozik. De tegnap megint meg kérdezte azt mondta, hogy még csinálná este, és reggel délelőtt le szedné. Csak azt nem értem, hogy 2 év tapasztalt után mit szeretne gyakorolni minden felszereltsége van hozzá, de miért akar ilyet miért ne. Szól a barátnőinek és csinál nekik mi lehet a fejébe?
2023. aug. 26. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem feszegeti a határait és arra kíváncsi, hogy mit vagy hajlandó érte megtenni. Szerintem gyerekes visekedés. Nőként mondom, hogy ne engedd. Szabad meg a határokat. Ha gyakorolni akar, szóljon a barátnőinek. Ez női dolog. Ezzel pedig téged hagyjon békén.
2023. aug. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jav. Szabd meg...
2023. aug. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

El nem tudom képzelni, hogy mi járhat a fejében. Mondjuk tény és való, hogy a legtöbb szakma az olyan, hogy folyamatos továbbkepzest és gyakorlast igenyel.


Meg mi értelme van annak, hogy este megcsinalja és reggel leszedi?

2023. aug. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Btw, alapvető gondot nem làtok benne.


Viszont minek szedi le? Ebből arra következtetnék, h többféle technikàt, színt is kipróbàlna a kezeiden.

Semmi felhàborodàsra gyanút adó okot nem sejtenék a dolog mögött...

2023. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi. Nyilván te vagy vele a legtöbbet, és ha mindkettőtöknek belefér időben akkor oké.
2023. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Körmös képzésen két véglet volt férjekből. Az egyik a szupermacsó gyágechi tapló, aki sima manikűrt (toljuk vissza és vágjuk le a feles bőrt) sem engedett, és volt az, akin a felesége minden körmöt megcsinált. Ha lenne férjem, én az utóbbit szeretném.
2023. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Miaz hogy mi jár a fejébe? Körmösként mondom hogy az én férjem is engedte!! Tök jó buli volt. Másnap le is szedtem neki én is.
2023. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!