Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adnál KÖLCSÖN harisnyát a...

Harisnyababee kérdése:

Adnál KÖLCSÖN harisnyát a barátnődnek? Ha igen, volt már rá példa?

Figyelt kérdés

Bulizni mentünk az este, és buli előtt az egyik barátnőmnél iszogattunk, készülődtünk ilyesmi. 5en voltunk csajok,a barátom, meg még 3srác, de nem is ez a lényeg. Az egyik csajszi (fiatalka még, most érettségizett, szal nem valami rutinos:D)magára ejtette a cigijéből a parazsat, ami végiggurult a combján a térdéig.(Szegény, biztos fájhatott)A harisnyája gallyra ment tartalékot meg nem hozott. Mivel elég hűvös volt/van harisnya nélkül miniszoknyában eléggé fázott volna, ezért a csajszitól akinél voltunk KÖLCSÖN egy harisnyát. Aki adott is neki, de mondta, h nem kölcsön adja, mert visszakérni nem fogja. Nem értettem a dolgot, gáz ilyesmit kölcsönadni.(OK, bugyi az tényleg gáz lenne, na de harisnya..) Poénkodtam is vele, h "mi bajod van szegénnyel, h nem vennéd fel, ami rajta volt"?! Erre azt mondta, h nem is az, de ha tudja, h nem kell visszaadnia, sokkal felszabadultabban tud bulizni, ne azon feszengjen, h tönkremegy a kölcsön harisnya.(Ezt a pórul járt lány nem hallotta, mert a mosdóban volt...harisnyát cserélni xD)

Nem tudom, van benne valami, bár én sokszor adtam már kölcsön harisnyát, de általában visszakaptam, már ha nem szakadt el. Ha meg elszakadt, jót röhögtünk rajta.(Na persze ez csak az egyszerűbb darabokra igaz, de ami meg különleges darab, vagy nagy kedvencem azt alapból nem adom oda..

Am kajak jót buliztunk, a kiscsaj bepasizott, de a harisnyáját megint kinyírta..:D Mi pedig kedvesemmel nem rég értünk haza, most jön majd az "est" fénypontja, amihez még a harisnyám is kölcsön adom neki, ha szeretné..;)


2011. jún. 25. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz nincs abban, ha harisnyát adsz kölcsön, ha egyezik a méretetek és nem félted nagyon az adott darabot. Én is szoktam kölcsönadni.
2011. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem furcsa ez a hozzáállás.

Mi is adtunk egymásnak kölcsön (4-en vagyunk barátnök), volt hogy 1 évig is egymásnál voltak a dolgaink de mindig visszaadtuk és egyiknek sem lett semmi baja. Söt, lehet hogy égö de én bugyit is kaptam kölcsön, mert sajnos van egy betegségem, hogy gyenge a záróizmom és a nevetéstöl bepisilek. Ilyenkor segítenek rajtam. Persze kimosom és úgy adom vissza. Mi sosem csináltunk ebböl problémát. Mondjuk mi nagyon jó barátnök vagyunk.

Nem tudom hogy azok a lányok mennyire ismerik egymást, mióta, stb., szerintem ettöl is nagyban függ. Meg szokás kérdése is.

23/N

2011. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adtam is, meg kaptam is kölcsön harisnyát, kimostuk és visszaadtuk, hacsak nem szakadt ki. Melltartót is kaptam már kölcsön, azt is kimostam és visszaadtam. Ennyi:)
2011. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen sokszor. Kimosta,visszaadta kész...
2011. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi mindent adunk egymásnak kölcsön harisnyát is.. főleg hogy tánchoz is kell és ha valaki otthon hagyja akkor muszáj kisegíteni.. nem érzem cseppet sem hogy ciki lenne a kölcsönadás.

21/L

2011. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is pont így gondolom, h mért lenne gáz, kölcsönadni/kölcsönkérni. Főleg, hogy elég fogyó eszköz a harisnya, szal (ha ne adj isten vissza sem kapnám) most egyel több vagy kevesebb oly mindegy. (Na persze akinek 1, vagy 2 harisnyája van, annak nyilván nem) Ha meg kiszakad, akkor sincs semmi, örülök, h legalább nem én szívok vele..:D
2011. jún. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!