Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Micellás víztől ég a bőröm,...

Micellás víztől ég a bőröm, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap gyakoroltam sminkelni, és sokszor le kellett törölnöm vattakoronggal és micellás vízzel a sminket (a szem környékén főleg), mert mindig elrontottam. Utána észrevettem, hogy kicsit égett a bőröm, főleg a szem környékén. Ma is gyakoroltam, és megint ég, de most rosszabb. Hideg vizes ruháztam az arcom az előbb. (Nem lett sokkal jobb). Mit lehet ez ellen tenni? Valami tipp?

2023. aug. 28. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd rajt a bőrön... Azt minden esetben le kell mosni. De ha az egyik csíp nem biztos, hogy az összes fog, lehet van benne olyan összetevő amit nem bír a bőröd. Az is lehet, hogy erősen dörzsölted a bőröd, amit szintén nem szabad. A szemkörnyéken a legvékonyabb és legérzékenyebb a bőr, nagyon oda kell rá figyelni.
2023. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Egyébként lemostam, minidg lemosom. Eddig nem csípte még, pedig már régóta ugyan azt használom. Szerintem erősen dörzsöltem, és ínkább a vattakorong dörzsölte ki.
2023. aug. 28. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az lesz a baj. A micellás vizet nem tudják sokan használni ezt már tapasztaltam. Először úgymond fel kell áztatni a sminket, és utána óvatosan áttörölni vele az arcot. És vattakorong helyett inkább vegyél egy mosható szivacsot (pl. Doda beauty) ami sokkal kíméletesebb.
2023. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! <3
2023. aug. 28. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2023. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!