Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha kontaktlencsés vagyok,...

Ha kontaktlencsés vagyok, milyen sminket használhatok?

Figyelt kérdés
Ja,és elég érzékeny a szemem amúgy is.
2010. okt. 16. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem bármilyet, de nézd meg a csomagoláson, hogy szemészetileg tesztelt, és hogy kontaklencsével is használható. asszem ilyen a miss sporty szempillaspirálja, de gyógyszertárban is lehet venni speciális szempillaspirált. ugyanezt a szemhéjfesték és a tus is valamint a szemceruza. nekem csak érzékeny a szemem, nincs kontaklencsém. mondjuk én essence-t használok :)
2010. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

szerintetek használhatom a maybelline falsies szempillaspirált?

2010. okt. 16. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy antiallergén , illatanyag mentes legyen és jelezve legyen rajta, hogy érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhassák.Ha nincs ráírva, ne vedd meg.Ha baj lesz belőle nincs jogod reklamációra sem.
2010. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

kedves A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10!tudsz olyan márkát,ami kontaktlencséseknek van?

2010. okt. 16. 19:18
 5/6 anonim válasza:

Én anno ilyet használtam, ez klinikailag tesztelt volt, és bejött. Nem tudom lehet-e még kapni.

De tényleg rá van írva.

[link]

2011. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy érzékeny semmilyen sminkre akkor azt használsz amit akarsz. Én is kontaktlencsés vagyok bár nekem eszembe se jutott hogy a sminkkel problémám lehet. Az a lényeg hogy először mindig a lencsét tedd be utána sminkelj, és először szedd le a sminket aztán a lencsét.
2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!