Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves vagyok, az alsó...

12 éves vagyok, az alsó szempilláim alig látszódnak. Használhatok már szerintetek szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Tudom, nem kéne még ezzel foglalkoznom, ráérek még sminkelni, etc., de nagyon zavar, hogy csak közelről látszódnak a szempilláim. Egy barátnőmtől kaptam egy szempillaspirált, ha használom, max. azoknak tűnne fel, akik tudják, hogy elég világosak a szempilláim. Szerintetek?
2011. szept. 29. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi akadálya.
2011. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
hát... őszintén? nem kellene még ezzel foglalkoznod valóban... én gimiben kezdtem sminkelni magam (persze az elején csak szempillaspirál, alapozó, meg szájfény). ha ennyire zavar, esetleg beszéld meg anyukáddal, hogy befesteted kozmetikussal, azzal nem kell minden nap bajlódni, elég pár hetente megcsinálni, és végül smink sem lesz rajtad... :)
2011. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
15:28-as válaszolónak igaza van:D
2011. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tulajdonképpen azért is kérdeztem, mert sminkelni még nagyon nem szeretnék, de az, hogy nagyon halványak a szempilláim, eléggé irritál. Ezzel nem a fiúknak akarok tetszeni, hanem magamnak.
2011. szept. 29. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát felülre még egy dolog, de alsó szempillát csak nagyon jó spirállal érdemes festeni, mert le fog kenődni és csak egy fekete maszat lesz a szemed alatt, ami eleve ronda, pláne egy kislányon.

Ha már, akkor tényleg inkább kormetikussal festesd be, mert gyanítom barátnődtől nem egy többezres strapabíró spirált kaptál. :D Amúgy meg a legtöbb embernek nem látszik az alsó pillasor szinte. :D

2011. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már a spirált, egyáltalán nem kenődik. Érdekes, a legtöbb barátnőmnek dús, sötét szempillái vannak, és nem szoktak sminkelni. Nagy valószínűséggel engem is kinevetnének, ha rendesen sminkelnék, ami mondjuk nem csoda. :D
2011. szept. 29. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok és sminkelem magam, ez van.... szerintem nyugodtan használj szempillaspirált:)
2011. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Az a lényeg, hogy magadnak tetszél. Én szerintem már lelkibeteg lennék ha nem sminkelhetnék így, ahogy szeretek :))) 14 éves koromban már elég durva sminkjeim voltak (na nem ribancosra kell gondolni...) és azóta ez egyáltalán nem változott semmit. Szóval ha az ember megtalálja az egyéniségét akkor blablabla na jó egy szempillaspirálhoz nem kell ilyen mély filozófiai háttér :DD
2011. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hat en inkabb azt ajanlanam hogy festesd be...de ha nem lehet akkor szerintem nyugodtan hasznalhatod a spiralt...en ismerek ojan 11-12 eves kislanyokat akik egy egesz tucattal kennek magukra mindenfelet szajfeny,szemceruza,alapozo,puder,tus,spiral,szemhelyalapozo...
2012. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De az alsót csak ovatosan mert a szemem alatt utánatiszta fekete. Csak ÓVATOSAN
2016. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!