Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A TAG Heureknek tényleg...

A TAG Heureknek tényleg annyira rossz a hírük, lenézettek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek, használtan ráadásul teljesen baráti árakon lehet már őket kapni.

2023. aug. 30. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik akkor vegyél. Csak arra készülj fel hogy sehogy nem tartjàk az árukat.
2023. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, hát persze, az már abból lejött, hogy feltűnően jó árakon mennek Chronón. :D Szalonból nem is vennék újonnan, kizárólag használtan kereskedőtől.
2023. aug. 30. 11:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint az én szemszögemből jó árakon.
2023. aug. 30. 11:35
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
44%

Gyanús vagy nekem...



Én pl egy Grand Carrera-t hordok.

Nekem tetszik.


Kajliban az àràt is megéri 😅😅😅

2023. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lenézettet ne úgy képzeld el, hogy mész az utcán ésmajd minden második ember kiröhög.

Órás körökben bizonyos modellek nem annyira kedveltek. Mert aránylag drágán adnak egy olyan órát, amibe egy tök alap, relatíve olcsó szerkezet van. És csak a marketing az, ami oda tolja az árát, ahova.


Ezt mindenki döntse el maga. Nekem nincs bajom a Tag-ekkel. Vannak szép óráik :)

2023. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!