Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hová fújjam a parfümöt, hogy...

Hová fújjam a parfümöt, hogy nem égesse a nyakamat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok parfümöt használok, kicsit megszállott vagyok😅 de ma este azt éreztem, hogy kicsit csípi a nyakamat.

2023. szept. 9. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért használsz sokat? A minőségi parfümből elég két oldalra 1-1 fújás, és a két csuklódra, valamint az összetevők sem irritálhatnak.

Illetve reggel tusolás után érdemes fújni, mert a kivsit már szennyezett, esetleg izzadt bőr tud összeveszni az összetevőkkel.

2023. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát minőségit használok, Prada-Candy, illetve Ariana Grande-Cloud Pinkjét használom jelenleg. Viszont én azt szeretem, ha extrémen illatozok. Fürdés után szoktam amúgy, hát lehet kicsit kevesebbet fogok fújni. De én azt szeretem, ami másnak már túl tömény, és majd meg fullad, na én azt szeretem.
2023. szept. 9. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Allergiad nincs ra? Valami hatoanyagra, en is sokszor fujom magam naponta tobbszor mert en nem erzem az illatat, de sose csipte meg
2023. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Elég proli dolog ennyire bűzleni a parfümtől. Mire jó ez?
2023. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-as, nem tudok róla, hogy bármilyen allergiám lenne. #4 nekem ez tetszik, más véleménye nem izgat.
2023. szept. 9. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimarta a bőröd az alkohol.
2023. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ez a helyzet áll fenn, fújd ruhára.

Később pedig azon kívül csak a csuklódra és a könyökhajlatodra.

Ariana Grande Cloud Pink?

Na, az említést sem érdemel. Az első pár illatát még szerettem, a többi fantáziátlan semmiség nulla tartóssággal + dupla annyi alkohollal, mint amennyi egy normál parfümbe kell.

2023. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos valóban a Cloud Pink égetett a múltkor. Viszont én imádom az illatát, nagyon édes, én az édes illatokat szeretem, pl nekem a Pink Sugar is egy örök szerelem. Na a lényeg, hogy az nem igaz, hogy nem tartós, sőt nekem még sok drága parfümömtől is sokkal tartósabb, van hogy reggel befújom magam, és még este is lehet érezni fürdés után. Viszont ez sajnos a Prada Candyről nem mondható el.
2023. szept. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!