Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 35 év körüli zsírosabb,de...

35 év körüli zsírosabb,de alapvetően elég vízhiányos bőrre alapozó?

Figyelt kérdés
Akinek hasonló típusú bőre van,melyik a kedvenc alapozód? Vagy ami működik. Ha lehet ne 15-20 ezer forint körüli legyen,annyiért én is tudok,amik jók is,de mindennapi használatra kicsit költséghatékonyabbat szeretnék. Nekem nagy bőrhibáim nincsenek,a bőrszín egységesítése lenne a cél. Szem környéki korrektor is érdekelne,és akár a további kedvenc smink termékeid is leírhatod. Öt év babázás után térek vissza a rendszeres sminkeléshez, ideje feltölteni a smink készletem, és ami régebben jól működött,ma már sajnos nem.

2023. szept. 11. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
L'Oreal True match az egyik legjobb. Vékony rétegben is szépen fed, rengeteg szín és árnyalat van belőle és egész nap tartós. Nálam délutánra átfénylik de újrapúderezem és úgy már bírja estig ha szükséges.
2023. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!