Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyakran váltogatjátok...

Milyen gyakran váltogatjátok a parfümötöket?

Figyelt kérdés
Én pl 9 éve ugyanazt használom napi szinten, meg mellette van 2 másik amiket csak alkalmanként.

2023. szept. 14. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Minden nap
2023. szept. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6-8 db van otthon. Unalmas mindig ugyanaz.
2023. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van elég sok, úgyhogy mindig van évszaknak meg napszaknak/alkalomnak megfelelőből választok.
2023. szept. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Évente veszek egy új parfümöt, de persze mindig marad.

Igyekszem végig ugyanazt használni, de persze nincs hozzá mindig kedvem, ilyenkor előveszek egy régebbit, de ez teljesen rendszertelen.

2023. szept. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor keresek újat ha a régi már nem kapható, de azt is csak jópár parfümmentes év után
2023. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem van egy rahedli és mindig azt fújom, amihez épp kedvem van és ami az adott hőmérsékletben jó. Az ilyen frissebb, nyáriakat mostanság fogom elrakni és előkerülnek a nehezebb, fűszeresebbek a hűvösebb időkre.
2023. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

14 üvegem van most. Ha a kis mintákat és az elhasználtak alján lévő pár millis maradványt is beleszámoljuk, még ennél is több.

Csak azt veszem meg 100 ml-esben, amiket sűrűn használok és gyorsan fogynak, a többiből a legkisebb kiszerelés van meg, ami kapható, így szavatosságig el tudom használni mindet.

Mindegyik kicsit más hangulatú, én pedig szeretem őket az időjárásnak, az öltözékem stílusjegyeinek megfelelően váltogatni.

2023. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Naponta, pedig nincs is sok üvegem, még a mintákból is kezdek kifogyni. Akármennyire is imádom némelyiket, nem esne jól éveken át minden egyes nap ugyanazt használni.
2023. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából én nem vagyok olyan nagy parfümös, sokszor el is felejtem használni, hiába próbálom rászoktatni magamat. :D Van 4 db parfümöm, és mikor melyiket használom. Nem szoktam évszak meg ilyesmi szerint váltogatni, hanem mikor milyen kedvem van.
2023. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!