Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még rajtam kívül, aki...

Van még rajtam kívül, aki állandóan váltogatja a hajszínét?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta gyakorlatilag minden színű volt a hajam: szőke, szőke melírozott, világos barna, vöröses barna, sötét barna, és most a vörös különböző árnyalataival próbálkozom. Általában 2-3x használom ugyanazt az színt, aztán megunom, és inkább másikat választok. Lassan 25 leszek, és még mindig képtelen vagyok megállapodni egy adott szín mellett, más meg évtizedekig még az árnyalaton sem változtat. Ez normális? Más is van itt, aki ilyen kísérletezgető kedvű? :D
2016. szept. 18. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én is ilyen vagyok, csak nem hiszem azt, hogy ez hú de különleges.
2016. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális. Nekem fekete a hajam színes csíkokkal, a csíkok színe egy időben gyakran változott, bár most már évek óta kék. Nekem inkább a ruháim ugyanolyan színűek mindig.

26/L

2016. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eredetileg barna vagyok, voltam fekete, vörös, sőt a kettő egyszerre is, olyan Szörnyellásan :D padlizsán, aztán megint fekete, barna, barna szőke ombréval, most éppen barna zöld ombre, de hamarosan lilát vagy kéket szeretnék :D A kedvencem a vörös-fekete felemás haj volt, de sajnos allergiás lettem a fekete festékre, pedig azt évekig tudtam volna hordani :/ de én is imádom a változást
2016. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!