Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szemöldök...

Melyik a legjobb szemöldök festék vagy formázó a Dm-ben, Rossmannban?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami tartós és jó árban van. Melyik a jobb ceruza vagy por ?

Köszi



2023. okt. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Filc
2023. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Maybelline - Tattoo Brow tégelyes szemöldök gél

Vízálló, egész nap tartós és 3 év után vettem a következőt, olyan sokáig elég volt.

2023. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. okt. 4. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezer éve a Maybelline Brow Ultra Slim kitekerős ceruzáját használom. Iszonyú jó, nekem tartós is és természetes a hatása, akár szálakat is szépen lehet vele húzni.
2023. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én tartós festékre gondoltam amit a kozmetikus is szokott. A Syoss szemöldök festéket kinéztem, mi a vélemény erről a termékről?
2023. okt. 5. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan mint egy hajfesték. Csak újracsomagolva, szemöldökfesték feliratot kapva. Így drágabban el lehet adni. Pont mint egy átlag szemkörnyékápoló, amiben nincs speckó hatóanyag. Csak el van hintve, hogy vékonyabb ott a bőr, külön kell ápolni. És elhiszik. Hát bőr, bőr. Felépítése ugyanaz.

Egyedül a kozmetikában használatos refectocil ami szemöldökre való hivatalosan.

2023. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2023. okt. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!