Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete körömlakkról mi a...

Fekete körömlakkról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 14:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint feket színű körömlakkról
2010. okt. 18. 14:38
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha igényesen van felvíve és nem hosszú ápolatlan körömre, akkor nagyon vampos. Rövid, szépen reszelt körmön mutat jól.
2010. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hot_kiss ***** válasza:

Nagyonhosszú körmön, még ha ápolt is, nekem egyántalán nem tetszik. De ha szép, akkor nyugodtan.

Nekem sosem szárad meg teljesen, így véletlenül mindig valami beleérek és inkább lemosom, nem kínlódok vele.. egyszerűen túl szerencsétlenvagyok hozzá.

2010. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
engem csak az zavar hogy nemtudom 100% osan lemosni és fekete lesz tőle a köröm alatt..
2010. okt. 18. 14:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem lemosás után sötétkékre szinezi a körmöm..,

sztem rövid és félhosszú körömön néz ki jól

2010. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hogy ne színezze be a körmödet, lakkozás előtt kenj fel egy réteg alaplakkot, bármelyik márkában találsz. a plusz réteg megvédi a körmödet.

egyébként szerintem a fekete lakk rövid, szögletes körmön mutat jól.

2010. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

imádom!

jah, és mindenkit aki viseli

pl goth, rocker, punk EMOKAT NEM!! :@

stb. :D

2010. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem fog befeketedni a körmöd, ha előtte színtelen körömlakkal kezdesz! Megvárod, míg megszárad teljesen, és utána viszed fel a feketét. Ugyanez pl. bordó, sötétbarna, egyéb sötét suzínű körömlakknál is. Gyógyszertárban érdeklődd meg, mivel szüntehető meg a sötétség a körmeiden, van rá v.mi gyógynövényes cucc!


Jó a feketet körömlakk, ha igényesen van feltéve, és minden más színhez megy.

2010. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amugy nemvagyok goth se punk csak azért használom mert teccik és mindenhez megy:D
2010. okt. 20. 09:20
 10/12 anonim válasza:
Nekem akkor is besötétedik alatta a körmöm, ha alaplakk van alatta. Dehm körömlakklemosó tollal leszedhető. Am sztem sima fekete lakk az egész körömre nagyon csúnya, és ápolatlannak tűnik tőle a köröm. Én max akkor használom, ha valami mintát csinálok vele. Teljesen befesteni vele... na neee
2010. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!