Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fekete...

Mi a véleményetek a fekete körömlakkról?

Figyelt kérdés
Én is eléggé ellene voltam régen, bár tény, hogy egy felnőtt nőn jól áll(hat), ha tudja "viselni". Most a barátom kérésére kipróbáltam a fekete körömlakkot, és nem áll rosszul szerintem, de azért érdekelne, hogy másnak mi a véleménye a fekete körömlakkról. Egyáltalán nem sminkelem magam, tehát nem gondolom hogy ettől amolyan "emo életérzésűnek" gondolnának, mert semmi fekete nincs rajtam ezen kívül. Amúgy kreol bőröm van, szóval nem vagyok az a fehér (főleg így nyár végén), így nekem inkább ezek a sötétebb színű lakkok állnak jól. 17L
2011. aug. 30. 01:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, most nézem, kicsit félreérthető az első mondatom. Nem érzem magam felnőtt nőnek, csak szerintem nekik állhat jól leginkább:)
2011. aug. 30. 02:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha igényesen van kifestve akkor nagyon jól tud kinézni.

Mivel nekem a hajam és a bőröm is világos mindig rikítóbb színeket használok... pl.:vérvörös,pink stb.

2011. aug. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem emo-s.én is sokat használom és szeretem mert nem ruhafüggő meg tök egyszerű mégis feldobja az öltözéket :)

16/L

2011. aug. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, ugyanígy vagyok vele, mint Te, a bőröm miatt a sötét színek állnak jól, fekete, csokibarna, vérvörös, lila, sötét türkiz. :)
2011. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, csak nagyon látszik, ha lepattog, és olyankor szörnyen mutat. :D

Egyébként emlékszem, hogy mikor először láttam fekete körömlakkot, kislány voltam, és ilyen bazi nagy karmai voltak a nőnek, teljesen megijedtem tőle. :D

2011. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Az tetszik benne, hogy ha úgy öltözöm hozzá, akkor vadabbnak tűnök, de ha egy elegánsabb ruhát veszek fel, akkor is illik hozzá.

2011. aug. 30. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, az egyik kedvenc körömlakk színem!18/L
2011. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!