Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktermékeket hogyan lehet...

Sminktermékeket hogyan lehet fertőtleníteni? Elsősorban rúzsokra, és szemhéjpúderre gondolok.

Figyelt kérdés

Bakteriális fertőzésen estem át, azonban nem emlékszem pontosan mely sminktermékeket hazsnálhattam esetleg. Nem szeretném megkockáztatni hogy visszajöjjön, de a rúzsaimat és szemhéjpúder palettákat sajnálnám kidobni, van olyan amit csak néhányszor használtam. Van valamilyen mód a fertőtlenítésükre, hogy biztonságosan használhassam újra?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2023. okt. 31. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell törölni antibakteriális törlõkendõvel. Ha a felsõ réteget leszeded, belül elvileg már nincsenek.
2023. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fújj rá valamilyen alkoholos fertőtlenítőt(nem közvetlen közelről) és hagyd megszáradni.Az alkohol el fog párologni, így nem tesz kárt a sminkcuccban és fertőtleníteni is fog.
2023. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ja, és hát ezt nem kell magyarázni, de azért megteszem.Bőrfertőtlenítésre használatos szert fújj rá egyértelműen, ne tisztítószert.

Én a múltkor octeniseptet fújtam egy korrektor pálcájára ezzel a módszerrel.Nem esett kár a korrektorban.

2023. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Orvosi alkohol (=patikai tisztaszesz) lenne a legjobb, vagy ez törlõkendõ formában.

Az utóbbit is patikában kapsz, a tapaszok mellett lesz.

2023. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!