Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell helyesen sminkelni?

Hogyan kell helyesen sminkelni?

Figyelt kérdés
Mindent úgy csinálok, ahogy a videókban látom, jó minőségű sminktermékeket használok, tisztában vagyok az alapokkal. De a problémám az, hogy ennek ellenére olyan, mintha darabos vagy ilyen foltos lenne a sminkem olyan 3-4 óra után és a fedése sem marad meg. Mindig használok tisztítót, hidratálót, primert, alapozót, korrektort, púdert és bronzosítót. Ebben a sorrendben. Mit csinálok rosszul?

nov. 7. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmit. A videókban is csak a végeredmény látod, azt is jól bevilágítva. Azt már nem, hogy a hétköznapi teendők után, közben mi lesz azzal a sminkkel.

Az számíthat még, hogy mennyire sima az arcod. Nekem hidegben sokszor hámlik, akkor nehéz vele.

És nekem az ilyen sok réteg sem működik - hidratáló, primer, alapozó, korrektor, púder. Kevesebb réteggel szebb, simább.

nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Követem mert sajnos nekem sem olyan a végeredmény:((
nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már majdnem én is kiírtam.

Igaz én primert nem használok, és egy ideje az alapozót is BB krémre cseréltem.

De ahogy izzadok foltos lesz picit, pedig kőpúdert és időnként sminkfixálót is használok.

nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerre víz és szilikon bázisú termékeket is használsz? Mert azok együtt nagyon nem működnek jól.
nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A primer és az alapozó első összetevője a víz. Mindkettő maybelline new york.
nov. 7. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A hidratálód is vizes alapú? Mert az is számít.
nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!