Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy köröm mennyibe kerül...

Egy köröm mennyibe kerül hónaponta?

Figyelt kérdés

Igazából teljesen mindegy,hogy milyen fajta. Nem hinném,hogy porcelán, csak egy ilyen szokásos zselés hónaponta.


Tudom, hogy mindenhol más, de tudtok egy átlagot mondani? Nem Budapesten élek hanem kisebb városban, ahhoz viszonyítva.



nov. 8. 02:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen méret? Az is számít. Én vidéki nagyvárosban csináltatom, épített gél, S méret 8ezer extrák nélkül (francia, kövek, díszítés).
nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosban élek. Az itteni legjobb körmös nem a legdrágább, a többiek munkája drágább és rondább.

Ő viszont visszafogott áron dolgozik, 5-7 ezer körül durván. Mondjuk hétért nekem olyan spéci körmöt csinált, ami 3,5 óráig tartott, szóval ez a teteje.

nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidéki nagyváros, s - es műköröm töltése borravalóval együtt 7000 Ft. Alap díszítések benne vannak. Csak ha nagyon extrát kérek akkor dob rá pár száz forint pluszt.
nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!