Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Highlighter vagy púder?

Highlighter vagy púder?

Figyelt kérdés
Még egyik se volt, úgy hogy most ki szeretném próbálni az egyiket. Csak nem tudok dönteni. Ki melyiket ajánlja/használja? Vagy melyiket lenne érdemesebb?

nov. 10. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Highlighter
Púder
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire szeretnéd használni?
nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csinálok túl nagy sminket, szempilla, korrektor, szájfény, stb, nem kell túl nagy sminkre gondolni, alapozót sem használok még az arcomra.
nov. 10. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem, de nehéz így dönteni. Mintha azt kérdeznéd, hogy túrabakancsot vegyél fel vagy körömcipőt. Nem mindegy a szándék.

Púdert akkor használj ha zsíros a bőröd, amúgy nem sok értelme van. Amúgy akkor a highlightert mondom.

nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na itt van egy kis fogalomzavar. Púder az egész arcra való. Fixáláshoz, enyhe fedéshez. Highlighter egy fényes kiemelő, amit a kiálló pontokra teszel. Ez az arc csont, orrhegy, esetleg áll. Teljesen másra van a kettő.
nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkettõ, de a highlightert kb soha nem hordom.


Púdert ha alapozót teszek fel, arra mindig szoktam. Ez szépen fenntartja az alapozót, nem kenõdik, és szép hamvas lesz az arcom.


A highlightert nem szeretem, mert olyan tõle az arcom mint Data sminkje a Star Trekbõl, mert sápadt vagyok, és nincs elég kontraszt. Van akinek jól áll, de rajtam nem.



Meg nem nagyon tudok olyat elképzelni, hogy highlighter van valakin, de púder nem.

nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert highlighterből is többféle van. Egy hideg típus pl ne arany vagy pezsgőszínű meleg highlighterszínt válasszon. Hanem rózsaszínes, ezüstös hideget. Nem nem áll jól neked, hanem nem találtad meg a jót.
nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen más a két dolog. Én például nem annyira szeretem magamon a highlightert. Inkább a matt végeredményt szeretem, nem szeretem, amikor bizonyos helyeken csillogok. Van akin jól áll, de én magamon nem szeretem. A púder viszont fixáláshoz jó, meg még egy kis enyhe fedést ad.
nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mert highlighterből is többféle van. Egy hideg típus pl ne arany vagy pezsgőszínű meleg highlighterszínt válasszon. Hanem rózsaszínes, ezüstös hideget. Nem nem áll jól neked, hanem nem találtad meg a jót."


A hideg tónusú se áll jól, mert sápadt vagyok.


Egy barnább bõr színét szépen kihozza ha megcsillan rajta a fény, mert van kontraszt.

Nekem viszont nincs mit kihozzon, mert annyival nem világosabb a highlighter a púdernél meg az alapozómnál.

nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!