Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnék szimmetrikusan...

Hogyan tudnék szimmetrikusan sminkelni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy valahányszor kihúzom a szememet, vagy átrajzolom a szemöldökömet, a tükörben szimmetrikusnak tűnik, de utána ha csinálok az arcomról képet, akkor kiderül, hogy valójában teljesen aszimmetrikus.

Nagyon frusztráló, és már csak akkor sminkelek, ha nagyon muszáj. A szemöldökömet is már úgy szedem, hogy amikor "elkészülök", csinálok egy képet, és az alapján szedem tovább, amíg a képen nem lesz szimmetrikus... Hiába tűnik a tükörben teljesen jónak.

Tisztában vagyok vele, hogy a képeken fordítva látom az arcomat a tükörhöz képest, szerintem valahogy ez csapja be az agyamat. Tükörben valahogy egyszerűen nem látom az aszimmetriát.

Az a kérdésem, esetleg más is így van ezzel? Van esetleg valami tippetek, hogy hogyan lehetne szimmetrikusabb az eredmény anélkül, hogy folyamatosan fotózgatnom kellene?



nov. 14. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Tedd fel a tiktokon a Mirrored filtert, és sminkelj azzal.
nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
66%
Lehet, hogy maga a szemed vagy szemöldököd aszimmetrikus. Majdnem mindenkié az. Nekem sem egyformák és épp ezért ha tök egyformára sminkelem akkor sem lesz szimmetrikus. Pont hogy nem sminkelem egyformára, hanem úgy, hogy az aszimmetria csökkenjen.
nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden ember arca picit aszimmetrikus. Ezzel nincs baj. És amikor a telefonban valamit aszimmetrikusnak látsz az nem biztos, hogy olyan, mivel a telefon nem tükör. A tükör pontosabb képet ad és adni is fog, mint egy telefon. Gyönyörű sminket szoktam csinálni, de amikor valaki telefonon keresztül nézi, nem látja tökéletesnek, mivel torzit a kamera.
nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!