Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik típusú szemspirál-kefe...

Hosszúhajú kérdése:

Melyik típusú szemspirál-kefe az, ami a legjobban szétválasztja a pillákat és nem kenődik össze?

Figyelt kérdés
a legfontosabb szempont nálam nyilván az ár és hogy ne kenődjön össze. a szálak szét legyenek választva. melyik típusú kefe a legalkalmasabb erre? a rossmannba most 780 a miss sporty szemspirál - és van 8 féle... külön ki vannak rakva a kefék, de nem tudom melyik mit csinál. 25 éve nem sminkeltem, szóval fogalmam sincs...melyiket vegyem ha a legfőbb cél a szétválasztás és a kenődésmentesség?

nov. 23. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szilikonos, ívelt kefés. Pl. Douglas Lash Curve spirálja, vagy Max Factor False Lash Effect
nov. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a szilikonos ezt jobban megakadályozza? és kellenek ívek ( spirálok bele ) , vagy csak egy bunkó a vége vagy mindegy?
nov. 23. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd már az egyes kommentben lévőket Googleba, és nézd már meg a formát, amiről írtam légyszives. Ne nekem kelljen már ezt is megoldani helyetted.
nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szar napod volt mi? itt az válaszol aki akar. minek válaszolsz ha ekkora teher? KÉTSZER!!
nov. 24. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!