Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemeim könnyeznek a spiráltól...

Szemeim könnyeznek a spiráltól, mit lehet ez ügyben tenni?

Figyelt kérdés
Esetleg melyik a legjobb minőségű? Szép szemeimet nem tudom kifesteni, könnyezik, spirál elkenődik!

2017. máj. 27. 14:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Drogériában vegyél szemspirált.
2017. máj. 27. 16:00
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 27. 16:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért nem kapok választ?!
2017. máj. 27. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

A könnyezést okozhatja allergia is, tartalmazhat olyan összetevőt amire érzékeny a szemed.


[link]


Remélem segít;)

2017. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen! Ezt én is megtaláltam. Biztosan drága. De majd utána járok. Azért köszi!
2017. máj. 27. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
mondjuk hagyd abba a vakolást. szerintem szebb vagy nélküle. minden lányszebb smink nélkül. és nem pasi vagyok.
2017. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyél másik szempillaspirált pl. Alverdéset vagy más natúrkozmetikum márkától. Vagy ne használj szempillaspirált.

Az utolsóra meg ne hallgass, mindenki úgy sminkeli meg nem sminkeli magát ahogy neki tetszik, nem kell senkinek megfelelni.

2017. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!