Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szükséges e UV lámpa,lakkok?

Szükséges e UV lámpa,lakkok?

Figyelt kérdés

itthon szeretnem megcsinalni a körmöm gél lakkal és nem tudom h minden gél lakk csakis uv lámpával köt meg?

meg milyen alapvető lakokk kellenek egy gél lakkozáshoz?



dec. 1. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Gellakkot lampa nelkul konkretan egy zsepivel le tudod torolni a kormodrol. Szoval az kell.


Nagyon hosszu lenne leirni, hogy mi szukseges hozza, inkabb nezz youtube videokat, aztan csak osszehozod a szettet valahogy.

dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából ez a fő különbség a géllakk és a sima között. A lámpa. Kell UV lámpa.


Amúgy itt szépen leírják, hogy mi kell:

[link]

[link]


A 2. linken elég egyértelműen, jól láthatóan leírja, hogy mik kellenek ehhez. Meg amúgy a folyamatokat is (szerintem) jól leírja ez a két oldal.

dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lámpa az elengedhetetlen!

Szívesen leírnám nekem mi van otthon, de nem vagyok profi és nekem nem is lesz annyira tartós az eredmény. Viszont ahol ezeket én megvettem ott az eladók nagyon készségesen segítettek hogy mire lesz szükségem. Azt javaslom neked is hogy ha bemész egy ilyen boltba, egyszerűen kérdezd meg bátran a lányokat, el fogják mondani mi kell hozzá.

dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!