Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajaktetoválás előtt állok mit...

Ajaktetoválás előtt állok mit kell mindenképpen tudnom?

Figyelt kérdés

Január elejére kaptam időpontot ajaktetoválásra (teljes satír, rúzsozott hatás), és szeretnék minél több tapasztalatot tanácsod kapni, hogy hogyan készüljek a tetoválás napjára és, hogyan képzeljem el a gyógyulás folyamatát.

Sminkelve menjek? Utána étkezés/mosakodás? Élet ajaktetoválással? stb...

Minden tapasztalat, tanács vagy érdekesség érdekel.

Köszönöm!



dec. 11. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent nem tudok róla, csak azt, hogy barátnőm -aki egyébként kolléganőm- valamiért nem kalkulálta be, hogy borzalmasan bedagad utána... Másnap reggelt telefonált be, hogy nem tud dolgozni jönni, mert nem alkalmas arra, hogy emberek közé menjen 🙃


De úgy emlékszem, hogy extra óriási fájdalomra nem panaszkodott. Biztos nem volt kellemes, és emlékszem, hogy speckó kajákat tudott csak enni az elején, de ezt szerintem ott is el fogják mondani.

dec. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ajakapoloval kend az ajkaid, hogy hidratált legyen. Ha herpeszre hajlamos vagy, akkor előtte-utána 3 napig szedj telvirant. Utána a varr leeseseig szívószállal kell inni.

A fajdalom változó. Valakinek viselhető, én azok közé tartozom, akiknek nagyon fájdalmas művelet.


Én konkrét elképzeléssel szoktam menni. Vagy kedvenc rúzs szint vittem, vagy képeket kerestem és azokból választott színt a tetováló.


Előtte érdemes kipihenten, étkezés után menni. Sminkelni felesleges.


A gyógyulásbol az első pár nap-1 hét a rossz. Feszül, húzódik, fáj pl nevetéskor, de minden másban nem szükséges változtatni(pl mosakodas)


Ezeken felül olyanhoz érdemes menni, aki nem 50 ezer alatt tetoval és nem 1 óra alatt rendez le. Egy ilyen művelet tervezessel és tetoválással együtt 3 órát is kitolt.

dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
dec. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!