Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dior Sauvage Elixir hamisítván...

Dior Sauvage Elixir hamisítvány vagy eredeti?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert nem igazán értek a parfümökhöz. Dior Sauvage Elixirt vennék karácsonyra ajándékba, és az egyik ismerősöm árul egy parfümöt, azonban a dobozra az van írva, hogy “vaporisateur spray” , semmi infót nem találtam, hogy ez pontosan mit is takar. Illetve eddig csak 60 és 100 ml-es kiszereléseket láttam, azonban ez 80 ml. Szerintetek hamisítvány? Vagy pontosan mi is ez a vaporisateur spray?

Kérlek segítsetek! Köszönöm előre is.



dec. 18. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vapo= pumpás

Spray= szórófej.

Au de cologne= kölni víz ( szagos víz)

Parfum= sűrítmény

dec. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd meg, nyilván nem eredeti.
dec. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként most nézem, és a douglas oldalán lévő képeken is az elixirnél vaporisateur spray van írva, szóval nem értem..
dec. 18. 06:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nemlétező kiszerelésben árulja, akkor nyilván hamis.

Emagon találni hasonlóan vicces hamisítványokat általában román beszállítóktól.

dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!