Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit jelent az, hogy "fémjelzet...

Mit jelent az, hogy "fémjelzett ezüst"? Ez egyenlő azzal, hogy ezüstözött? Ha nem, akkor mi a különbség és melyik a jobb, tartósabb?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nyakláncot, amit úgy is megtaláltam, hogy "antiallergén fémötvözet ezüstözve" és úgy is, hogy "anyaga 925-ös fémjelzett ezüst"

Köszönöm a segítséget


2010. okt. 21. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem az, hogy fémjelzett ezüst azt jelenti, hogy ezüst teljes mértékben, és van rajta jelzés, mint az aranyékszereken, hogy eredeti. Ha jól tudom aranynál jelzi hogy hány karátos, meg hogy honnan való (melyik országból).
2010. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ezüstről meg az aranyról meg még pár ilyesmi anyagról onnan lehet tudni hogy milyen anyag és hogy nem valmi hamisitvány hogy van rajta egy szám. Ha van mondjuk ezüst fülbevalód vagy nyakláncod nézd meg van rajta egy kis szám.
2010. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!