Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rakhatok fel úgy műszempillát,...

Rakhatok fel úgy műszempillát, hogy a szememben van a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy buta a kérdés,de még soha nem raktam fel ilyet magamnak és nagyon rosszul látok anélkül,mert elég erős dioptriám van.Viszont gondolom a ragasztó nem tesz neki jót.

jan. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a ragasztónak a közelébe nem kellene mennie. Még a pilláidhoz se kellene tapadnia, csak a bőrhöz mellette.
jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. Nekem volt régebben többször fellépésekre, a ragasztós rész a közelében sincs a lencsének. A ragasztó felülre a pillatőbe megy, mintha szemhéjtust húznál.
jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Igen, de arra figyelj, hogy a ragasztó ne érjen a lencséhez. Ha esetleg meg tudod úgy oldani, hogy úgy rakod fel a szempillát, hogy nincs kontaktlencse a szemedben, akkor szerintem az lenne a legcélszerűbb, főként az elején.

Nekem építve volt szempilla, viszont számomra kényelmetlen volt lencsével, szóval leszedettem.

jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azért van bent akkor is, mert alig látok túl az orrom hegyén.:(
jan. 3. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan
jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!