Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna a hajam, barna a szemem,...

Barna a hajam, barna a szemem, fekete/barna a szemuvegem, hofeher kicsit rozsaszines a borom hosszu szempillaim vannak milyen rúzst használjak, milyen sminket használjak? Minél több az ötlet annál jobb!

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A barna szemhélyfesték biztosan jól állna, ez tuti, mert összhangban lenne a többi színnel az arcodon. A fekete szemfestéket nem ajánlom, mivel világos a bőröd. Inkább a világosabbat. Sztem jól állhat még a türkiz, az arany és a lila is. Plusz a szempilla spirál nagyon fontos! Szájfényt, vagy rúzst is világos színűt vegyél, mert a világos bőrhöz nem igazán állnak jól a sötét színek. A testszínű, barack és halvány rózsaszín tuti bevállna!

2009. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, és szemhéjfestésnél jól állhat az átmenet is, pl belül világosbarna és kifelé sötétedik! Alul pedig feketével vagy sötétbarnával kontúrozd!

előző válaszadó

2009. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is barna vagyok és nekem bevált a barna, a lila, a barack színei, a zöld is jól megy a barnához. Az én bőröm is világos, de annak ellenére használok fekete szemhéjfestéket, de az nem áll jól, ha kemény fekete vonalakkal keretezem a szemem, mint az emo-soknál szokás. Felviszem a feketét és szétoszlatom, a lényeg a füstös hatás. Ez eszméletlen jól néz ki barna szemhéjfestékkel is! A finom rózsaszínt és a gyöngyház színeket is használhatod bátran. Ha tényleg hosszúak a szempilláid, akkor azokkal nincs sok gondod, egy kis dúsító szempillaspirál és kész is! Ha nagyon halovány a bőröd, egy kis pirosító elfér, de csak leheletnyi. A barna lányoknak szép a barack arcpír. A rúzs esetében szintén a barack színei, halványabb, esetenként még a sötétebb barnák is, bronz színek és nem tudom te hogy állsz vele (én utálom), de tény, hogy jól áll a rózsaszín. De csak finoman a színekkel, a kevesebb több!
2009. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!