Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan érjem el hogy smink...

Hogyan érjem el hogy smink nelkul ne csak szep, de gyönyörű legyek? többi lent

Figyelt kérdés

nagyon szep noies vonasaim vannak igy nem kell sminkelnem, viszont amit kijavitanek magamo. az a szemkarikam, es a kicsit száraz borom..mit hasznaljak hogy enyhuljon a szemkarikam?

es puhabb legyen a borom?

csak ennyi kene a tokeletes smink nelkuli arcomhoz

ja meg a hajam is nagyonszep az is dob az arcomon


jan. 18. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Hiszem ha látom:)
jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen...kép?
jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok pasi, 16 eves lany vagyok, nem kell egybol ítélkezni

es nem kuldok kepet, mert nem azert tettem fel a kerdest

szimplan tippet akartam kerni, de mit is varhatok a gyakori nepetol xd..kar volt kiirni a kerdest

jan. 18. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Aha...persze...:)
jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kötelező elhinni engem zavar aztán!😂
jan. 18. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz olyan stílusosan ami dukál az arcodhoz és a testedhez.
jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő bőrápolási rutinnal lehet szebb a bőröd. Ha száraz, több hidratálást igényel és utána puhább is lesz.

Ha nem a nem megfelelő mennyiségű alvástól karikás a szemed, akkor arra a korrektor a legegyszerűbb megoldás. Tudom, az smink, de csak fél percedbe telne reggelente és ha megfelelő színt használsz és szépen eldolgozod, senki nem is fogja látni, hogy bármi van ott.

jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igyál vizet. Nem cukrozott cuccokat, szénsavasat, hanem rendes vizet.

Az arodat rá való termékekkel tisztítsd. Használhatsz hidratáló krémet, fényvédőset.

És igen, ha nagyon karikás a szemed akkor korrektort is bevethetsz.

jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán keleten úgy vallják, hogy az életviteleddel tehetsz a vonásaidért. Megfordítva, ha befolyásolni akarod az arcod üdeségét és a kisugárzásod, az életviteled, jellemvonásaid kell rendbe tenni.
jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!