Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, tudjatok ennek a...

Csajok, tudjatok ennek a titkát? Egy sörhasú srác kérdezi.

Figyelt kérdés

Hogy hívják azt az ilyen mondjam ecsetelőt? Ami ilyen totál puha sörtéjű, amivel bepowderezet az arcod? Így finoman szétoszlatod az ilyen por szerű sminket?


Kéne mert tornázom ezzel a szalaggal, tudjátok ilyen ellenállásos gumi szallag. A kezénél mondta a modell alkatú csajszi, aki szakember ha jól tudom, hogy be kell powderezni. Na most vettem ilyen hintőport, csak túl sok megy rá és kéne az a pamacs vagy mi.


Mi a neve? Totál nem vagyok otthon sminkben.. Pamacsnak hívják? Vagy hogy keressem a DM ben?



jan. 19. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Púder ecset a neve. Vagy kabuki.
jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszonom szepen tokeletes a valasz beirtam dm keresobe pont az amire gondoltam - puder ecset szo szerint.


Koszonettel,

egy sorhasu srac.

jan. 19. 13:01
 3/6 Metionin ***** válasza:
Amúgy az is jó ha veszel magnesiát és azzal a kezedet kell befújni. Csúszásgátló, tornászok is használják.
jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jujj kiégtem rajtad XD
jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3


Nem rossz otlet, megnezem4


koszonom mindenkinek

jan. 19. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:

meg is vettem m ost rogton amugy. Mondjatok hogy valamelyikotok oda rakott a hajsamponok hoz hatul egyet mert 1 db volt csak amilyen kell n ekem szo szerint


koszonom

jan. 19. 14:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!