Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kivegyem az orr piercingem?...

Kivegyem az orr piercingem? Bezáródik a lyuk?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor szurattam,most vagyok 17 éves de már nem tetszik, stílust váltottam és a későbbiekben munkahelyen se lenne jó
jan. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki de szerintem meg fog maradni a helye közelről legalábbis biztos látszani fog

Mindenkinek meglátszik ha fülbevalója volt ha piercingje valaha is mert egy kicsi lyuk azért mindig marad mégha kiveszik akkor is

Te tudod milyen stílust akarsz igazítsd magad ahhoz ami tetszik

Én is csináltam olyan dolgokat amiket már mai fejjel nem csinálnék dehát ilyen az élet, fiatal az ember sokszor még és meggondolatlan aztán csinál olyan dolgokat amiket később már megbán

jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem is volt orr piercingem, én mondjuk imádtam, de muszáj voltam kivetetni, mivel folyamatosan begyulladt (kb 8 hónapig próbálkoztam mindennel, hogy jó legyen, de a szervezetem nem akarta elfogadni,vadhús is nőtt rá.)


Kivettem és nekem körülbelül kettő óra alatt beforrt. Már a lyuk sem látszódik az orromnál. Ennek már két éve.


Úgyhogy, ha nem tetszik, vedd ki nyugodtan, nagyon hamar beforr és egy idő után szerintem mindenkinek már alig látszik!:)

jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a piercingeket, de pont ezért nem kéne gyerekeknek hagyni ezt...

Be fog forrni, de heget azt hagy valószínűleg.

jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét alatt alig lehet észrevenni, hogy volt. Egy kis pötty fog csak maradni, aki nem tudja, hogy volt fel sem fog neki tűnni.
jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár órára vettem ki csak (nem akartam), de már nagyon nehezen tudtam visszatenni, szóval nagyon gyorsan beforr.
jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!