Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mellbimbó piercinget ha...

Mellbimbó piercinget ha kivesszük mennyi idő míg begyógyul a lyuk? Teljesen el is tűnik idővel?

Figyelt kérdés
valakinek személyes tapasztalat?

2018. jún. 3. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mennyi ideig volt benne ékszer a kivételt megelőzően.

Én teljesen gyógyult állapotában vettem ki, nagyjából 1/5, 2 év után. Az egyik teljesen benőtt, nagyon közelről látszik csak, hogy ott hajdan volt valami. A másik félig nőtt csak be, de annak is alig látszik meg a helye.

Kb 1 éve vettem őket ki.

2018. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha normál szárvastagságú ékszert nézel, akkor van egy bizonyos idő, amin belül, ha megunod, akkor teljesen összeforr a lyuk. Ez nagyjából 1-5 év, eléggé emberfüggő. Utána a lyuk csak nagy összehúzódik, nem nagyon lehet látni, és ékszert se nagyon tudsz belerakni (legalábbis ugyan olyan vastagat, mint régen), csak nagyon vékony szárasakat. Ha valaki nagyobbra tágítja a mellbimbóját, akkor a lyuk evidens, hogy nehezebben megy össze és forr is össze.

Ha 2-6 hónap után szeded ki, akkor hetek kérdése a teljes gyógyulás, utána már évek kérdése. Mint a füllyuknál, itt is, ha nem hordasz benne ékszert, összeforr, csak nem ugyanolyan gyorsan. A helye meg azért nem látszik úgy, mivel a mellbimbón különleges szövet van, ami alapból takarja. Ha szoptatás miatt aggódnál, akkor nem baj, ha ott a lyuk, nem zavarja a babát a szopásban, ha utána meg visszaraknád, akkor még talán vissza is tudod, attól függ milyen hosszan szoptatod a kicsit. Ha meg csak hóbortból csináltatnál, akkor a fentiek kb arányosak.

2018. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!