Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti hogyan szoktatok...

Lányok ti hogyan szoktatok sminkelni, miker használtok?

Figyelt kérdés
Én alapozót, korrektort, púdert, szemöldökpomádé, bronzosító, pirosító, hihgliter, szempillaspirál, szájceruza és valamilyen rúzs, szemceruza és ha néha kedvem tartja tust húzok, szemhéjamra színt teszek. Ti miket használtok?
jan. 27. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
1%

Jézusom ez rohadt sok minden. Aztán majd ne csodálkozz hogy 40 éves korodra olyan ráncos lesz az arcod mint a nagyidé.


Én 26 vagyok, soha az életben még nem használtam alapozót vagy pirisítót mert minek?

Csak szemhéjpúdert és szempillaspirált használok, esetleg ha van valami esemény (színház, munkahelyi buli stb) akkor még szemceruzát és rúzst.

jan. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is, kb hidratálóban fürdök, a rutinom mindig így kell kezdődjön :D


Amit szinte mindig használok: korrektor, szemöldökceruza, pirosító, szempillaspirál, szemhéjtus, highlighter, púder, szájceruza, ajakolaj


Amit esetenként: kontúr, szemhéjpúder, alapozó, rúzs, szemceruza

jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
#1 tudjuk kedves "pick me girl", te természetesen is tökéletes vagy, és felsőbbrendű mint mi. XD
jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Én goth sminket csinálok minden nap, - ilyesmit, a színes szemhéjpúder nélkül; [link] - ahhoz elég egy fekete szemceruza meg egy fekete rúzs. Szemceruzával rajzolom meg a szemöldököt és az összes szem körüli részt is.


Az arcbőrömre nem kenek semmit, mert alapjáraton is vagyok olyan sápadt, mint a képen a csaj, és ha pattanásom van, az nem zavar, így hiba elfedő vagy bőrszín változtató kence nem kell. Kontúrozni nem szoktam.

jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

3-as fogalmam se volt mi ez a pick me girl, meg kellett néznem. Hát baromira nem vagyok az.

És nem, nem vagyok tökéletes, még ráadásul rondának is tartom magam. Iszonyat nagy ovális fejem van, kis disznó szemekkel. Ezért is festem a szemem hátha javítok rajta valamit. De ha legalább az arcbőrömmel nincs gond, akkor minek kenjek magamra vakolatot?

jan. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%

Én is goth sminket rakok fel ha sminkelek, de másabbat, mint amit a 4. válaszoló linkelt. Én szeretem a színes szemhéjat tusvonallal és a sötét rúzsokat (munkába általában bordó vagy sötétlila, koncertre fekete vagy sötétkék) de pl. a szemöldököm tartósan van festve olyanra, mint a hajam, így azzal nem csinálok semmit. Arcra csak átlátszó púdert rakok, mert mindig használok fényvédőt és az csillog, illetve ha olyanom van, az arccsontra minimális pirosítót. Nyáron a szemhéjpúdert hanyagolom, olyankor a tusvonalra fordítok nagyobb figyelmet. Alapozót nem használok, egyrészt már nem nagyon jön ki bőrhibám, másrészt olyan fehér vagyok, hogy míg használtam is kínszenvedés volt találni megfelelő árnyalatot.


Ilyesmi szokott lenni, hasonló hajszínnel és kevésbé formázott szemöldökkel:

[link]

jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindennap sminkelek, lanyommal vagyok itthon igy csak egy setara nem szoktam, de ha igen akkor primer, korrektor, kontur, bronzosito, fixalo puder, pirosito, spiral, szemoldokceruza + fixalo.
febr. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!