Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sötétbarna szemceruza férfin...

Sötétbarna szemceruza férfin jól áll, ha emohoz hasonló stílusa van?

Figyelt kérdés

jan. 29. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Igen (nő vagyok)
Nem (nő vagyok)
Igen (férfi vagyok)
Nem (nő vagyok)
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Egy férfi nem festi magát.
jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy férfi vagyok, semmit nem befolyásol xd, ezért utálom a férfi divatot, mert a legunalmasabb dolog a Földön.
jan. 29. 19:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Alsónak "Nem (férfi vagyok)"-ot akartam írni, azért bocsi xd
jan. 29. 20:01
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
az hogy "férfi" vagy mindent befolyásol, keress rá milyenek voltak a 80/90-es években és legyél te is olyan, különben te csak egy kisfiú vagy aki lány akar lenni vagy ferdehajlamú :)
jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom, mikor valaki ennyire szűkelméjű. Nekem nincs bajom a régi idők divatjával, az 1920-as évek pl. szerintem a férfi divat egyik csúcsa, de azért ne tegyünk már úgy, mintha az, hogy férfi vagy, valamiért bekéne folyásolni bármit az öltözködésed terén. Persze, vannak dolgok, amik nem állnak jól férfiakon, csak nőkön, de nagyon sok dolog, amit férfiak nem fognak felvenni, mert "jajj nem vagyok csíra" (amúgy heteró vagyok). Régebben is viseltek a férfiak (legalábbis az arisztokrácia) sminket, parókát, stb., szóval nem ördögtől jövő dolog ez. Amikor az emberek azt mondják, hogy de persze régen, akkor valahogy mindig elfelejtik, hogy az emberiség történelme nem az első világháború után kezdődik, hanem 1914. előtt is voltak férfiak xd. (Tudom, hogy a 19. században már nem nagyon volt ez divat, de értitek mire akarok kilyukadni.)
jan. 29. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem férfinek is jól áll a szemceruza, ha tudja viselni. Mindenféle "ferde hajlam" és egyebek nélkül is.
jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz magaddal, amit csak szeretnél.

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond, a nap végén csak az számít, hogy te jól érzed magad a bőrödben, és nem az, hogy x embernek elrontottál két percet az életéből, csupán azzal, hogy létezel. Az ilyenekkel ne foglalkozz, nem tőlük lesz kerek a világod és akkor se áll meg forogni a föld, ha nem tetszik nekik valami. Csak a saját életüket rövidítik azzal, hogy mindenen mérgelődnek és megmondják a tutit.

jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
5. az öltözködés mindent befolyásol, egy férfi ne hordjon már susogós melegítőt vagy szűk farmert, szakadt felsővel és a többi, ebbe benne van az is hogy ne fesse se a képét se a körmét, legyen férfi külsőre is
jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szemszeruza johet,de legyen muszempilla es mukorom is.

Csak termeszetes stilusban.

jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok egy regimodi, de egyszerüen szörnyü, hogy hova jut a vilag. Internetes hirdetesek között is egyre többször talalkozom olyannal,hogy ferfiak reklamozzak a sminkpalettakat, meg a szempillaspiralt.

Kezdek kiabranulni a mai eletszemleletböl.

Tamogatom,hogy visszahozzak a katonasagot, az majd a FERFIAKAT helyre tenne !!

jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!