Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rimmel london Brow this way...

Rimmel london Brow this way szemöldök ceruzát hogyan használjátok? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok nagy sminkelős, csak a szemöldökömet szeretném kicsit átszinezni.

Egyébként is vastag, barna színe van csak néhol hiányos (leginkább az elején)

Szándékoan a 002 Medium Brown-t vettem és nem a 003-at mert nem akarok úgy kinézni mint egy boszorkány.


Csak a hiányzó foltos részt színezitek be vele, majd a fésű résszel elkenitek? Vagy az egész szemöldökre tesztek és az egészet fésülitek?

Én próbáltam így is úgy is és tényleg keveset teszek de valahogy soknak érzem. Nem szeretnék "Mogorva" hatást, hogy nagyon vastag, erős szemöldököm legyen. De mégis szeretnék valami karaktert az arcomnak. Youtube-on néztem videót de ehhez a ceruzához nincs videó.


febr. 3. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!