Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Végezhetem otthon a munkámat?

Végezhetem otthon a munkámat?

Figyelt kérdés
Kezdő sminkes lennék és hát ez még nem egy kiemelkedően bevételdús időszak számomra. Egyelőre becsületkasszás módszerrel dolgozok, de a jövőben szeretnék már elindulni egy kezdő árlistával. Hogy kiadásaimat relatíve alacsonyan tartsam, kíváncsi lennék, hogy a lakásomban végezhetem-e a munkát?

febr. 5. 21:21
 1/1 anonim válasza:

Ha válalkozás szinten gondolkodol akkor miért ne? Sokan csinálják otthon. Akik még kezdők azok csinálják otthon a megfelelő eszközökkel.


Én pl házhoz járok körmöshöz és nincs vállalkozása. Ismerősöm most végzet fodrász sulit és ő is otthon csinálja becsület kasszával.

Szerintem simán lehet.

febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!