Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Újra szúrassam a fülem?

Újra szúrassam a fülem?

Figyelt kérdés

5 napja csináltattam egy fülbevalót, cimpába. Olyan karikát raktunk bele, amit csak össze kell nyomni, nincs rajta zár meg semmi... összenyomást követően a két vége között maradt egy hangyányi, max 1milis rés.


Erre valahogy alvás közben ez a kis rés pont a lyukba került és ezalatt a pár nap alatt a lyuk hátsó része teljesen beforrt, a karika nyilásának hátso része a fülemen kivül van, míg az első része benne a fülembe...


konkrétan az az 1mm lyuk pont a fülemben lévő lyuk hátsó részéhez kerül, így összeforrt...egészen hihetetlen...


próbáltam átnyomni rajta, de ugy osszeforrt mintha lyuk se lett volna soha...


így most a karika ugyan benne van a fulemben, de nem tudom benne tekergetni, mint csak a cimpám ban van a lyuk, de hátul már nincs...



jo ez igy avgy szurassam ujra?


febr. 28. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szúrasd újra, ez így minden csak nem jó. A gyógyulás alatt egyenes szárú ékszer legyen benne ne karika, anyagát tekintve pedig orvosi acél vagy jobb esetben titánium. És ne mozgasd az ékszert, csak felesleges irritációt, esetleg gyulladást is okozol vele, sőt irritációs pukli is előjöhet.
febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat azert rossznak sem mondanam, mert soha az eletbe nem fog onnan kiesni
febr. 28. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek is töröm magam 😂😂
febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt sokszor hallottam mar
febr. 28. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem véletlenül, elég értetlen vagy.
febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem amit mondasz, csak az indoklást nem érzem benne elég erősnek
febr. 28. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is célom mindenáron meggyőzni, a saját füled, tőlem rozsdás szöget is hordhatsz benne.
febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
24K aranykarika van benne
febr. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!