Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem már 1x ki lett lőve a...

Nekem már 1x ki lett lőve a fülem csak 1x begyulladt és feldagadt, azóta nem raktam bele fülbe valót és beforrt! Most ujra szeretnék a helye még megvan, de viszont most otthon szeretném magamnak kiszurni! Szerintetek szurassam ki testvéremmel? 16

Figyelt kérdés
várom a válszokat!!
2009. okt. 3. 14:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, ha elmész egy kozmetikushoz és ott szúratod ki. Annyira nem drága és sokkal higiénikusabb (és fájdalom mentesebb is). De amúgy vigyázz, ha egyszer begyulladt nehogy begyulladjon másodszorra is
2009. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 juk van a jobb fülembe 5 meg a ballba és mindet én szurtam itthon! Lefertőtlenítettem a tűt a füllbevalót beletettem forró vízbe és ennyi.. nem kell fizetni érte semmit se..: D
2010. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!