Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó, ami igazodik a...

Alapozó, ami igazodik a meglévő bőrtónushoz?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani ilyet? A L'oreal Magic BB alapozója bevált, de ha lehet, valami olcsóbbat keresek, vagy olyat, amiben nagyobb mennyiség van hasonló áron. Előny, ha hidratáló és fényvédő hatása is van.
márc. 3. 21:53
 1/4 anonim válasza:
Érdekel engem is
márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az essence termékek olcsóbbak. Véleményt nem tudok mondani mert nem használtam. Én úgy szoktam, hogy reggel mikor felkelek megmosom az arcomat, és fogmosás után felkenek egy nappali arckrémet amiben van fényvédő amire mehet az alapozó, így sokkal egyenletesebb is lesz az egész. Viszont már vannak BB krémek ha még nem próbáltátok, színezett fényvédő krém kb, olyan mint egy alapozó. Abszolút természetes hatást kelt, nem tömít el, viszont nem fed extrán, nekem pl bevált. L'Oréal márkát használom belőle, alapozókat váltogatom.
márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem a BB krém pont elég, alapozóként használom (alá még megy fényvédő is). Mindenesetre most vettem többfélét, majd meglátom az eredményt.

Ha alapozót használok, a párom mindig jelzi, hogy szerinte természetellenes az arcom. Krémpúder jobban bevált, de amikor csak a L'Oreal BB krém van fent (meg egy adag pirosító az orcákon), akkor a párom mindig dicséri, hogy mennyire jó a sminkem.

márc. 6. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Erborian. A legeslegjobb.
márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!