Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiként sminkelni? Bővebben...

Férfiként sminkelni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Először is elnézést a megfogalmazásért, de nem nagyon mozgok otthonosan ebben a témában és nem tudom a kifejezéseket.


Egyre többször jön velem szemben ez a téma, leginkább TikTok-on. Láttam videókat, ahol férfiak mutatnak ilyen egyszerűbb termékeket, pl ilyen bőr színű folyadékot, asszem alapozó vagy mi a neve. És ezeket eldolgozzák a szemük alatti részen az arcukon meg ilyesmik. És láttam olyan videót is, ahol 10ből x férfin volt smink, a többin nem. A nőknek pedig választani kellett, hogy ki az aki jobban tetszik nekik, és az esetek többségében olyanra esett a választásuk, aki smineklt.

Azt tudom, hogy vannak országok és kultúrák, ahol férfiként sminkelni természetes vagy jobban jelen van, pl Dél-Koreában.

Mi a véleményetek erről? Fiúk, Lányok, mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


17/F



#férfi #smink #Férfiként sminkelés
márc. 7. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy férfi ne sminkeljen, sehogy, semmit.

Nő vagyok. Én sminkelek.

márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Én ezt beteg dolognak tartom.

A nőkön sem szeretem a sminket, de kifutnék a világból, ha magam kéne sminkelni! :O

38F

márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Soha sem gondolkodtam ilyen dolgokon ,bár szíved joga , de sztem egy férfi nem csinál ilyet.. divatból se.. én legalábbis tuti nem. 25F
márc. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nincs bajom férfin sminkkel amíg nem tussal kihúzott cica szemmel, rúzzsal látom. Pár pattanásra korrektor mindkétnemnek elfogadható szerintem.
márc. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Tini koromba oké néha én is le alapoztam a pattanást mert nem vt szép látvány . De azt nem azért mert olyanom vt hanem mert K.va ronda vt 🤣 3as vtam
márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi feltesz egy kis korrektort vagy alapozót/bb krémet, mert zavarják a bőrhibái, azzal semmi bajom, de ha a “rendes” sminkelést értjük ez alatt, na az nekem nagyon nem… Nekem ez egy tipikusan lányos/nőies dolog, fura lenne, ha nőként a barátommal nézegetnénk együtt sminkcuccokat meg együtt festenénk ki a szemünket…
márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 es #6

Erre gondoltam amit irtatok, csak lehet nem a legjobban fogalmaztam meg

márc. 20. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!